1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
De Kruif: Bacillus vadászok, Ford.: Detre László. Bev.: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., 1933, Gutenberg, aranyozott egészvászon kötésben, gerincén apró sérülésekkel