8 000 Ft
21,22 EUR, 22,86 USD
Hermann Ágoston: Az éjszak-amerikai szövetséges státusok történetei. Angolból fordította Sasku Károly. Harmadik kötet. Pest, 1836, Trattner-Károlyi. Félvászon kötés, gerincnél szakadt, festett lapszélek, kopottas állapot.