11 000 Ft
28,50 EUR, 31,43 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Italio Balbo - Diadalmas szárnyak, Szavojai Lajos Amade - Észak csillaga I.-II. kötet, Waddel Austin - Rejtelmes Lhassza. Bp., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.