4 600 Ft
2 db könyv-Kittenberger Kálmán: Vadász- és gyüjtőúton Kelet-Afrikában 1903-1926. Nagybányai Horthy Jenő előszavával. 199 eredeti fényképpel, két rajzzal és egy térképmelléklettel. Bp., Franklin. Újrakötött egészvászon kötés, jó állapotban; Magyar László: Tizenöt év Dél-Afrikában. Átdolgozta Drf. Bendefy-Benda László. Magyar L. eredeti rajzaival. Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, jó állapotban.