Joh.[ann] Frid[rich] Stapferi: Institutiones theologiae polemicae universae, ordine scientifico dispositae, tom. IV. Tiguri, 1756, apud Heideggerum et Socios. Eredeti, egészbőr kötésben, a címlapon vignettával, jó állapotban (az előzék- és címlapon a korábbi tulajdonosok bejegyzése, ill. pecsétje) / Original leather binding, vignette on title page, good condition (on flyleaf and title page s...
Prímás-album. Dr. Serédi Jusztinián Magyarország bíbornok hercegprímása tiszteletére. Szerkesztette az Országos Katolikus Szövetség. Bp., 1928. Franklin. 358 p. Aranyozott, egészvászon kötésben. (kötés elvált)
Vegyes tétel! Ravasz László: Alfa és ómega. Prédikációk, beszédek, cikkek. Második kötet. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban. Budapest Kálvin téri Református Egyház lelkipásztorai által kiadott levél Ravasz László aláírásával.
Vegyes könyv tétel-Fioretti: Assisi Szent Ferenc virágos kertje. Fordította Kaposy József. Giotto nyolc képével. Bp., Athenaeum. Illusztrált, félvászon kötés, kopottas állapotban; dr. Török Lajos: A bőrbetegségek felismerése és gyógyítása. Bp., 1907, Franklin-Társulat. Vászon kötés, gerince hiányzik, kopottas állapotban; Dr. Király Rudolf: Olasz-magyar és magyar-olasz szótár, Bp., 1941, Szent Istv...
Gerely József: A Miatyánk könyve A képeket festette Krzesz J. de Mecina. A keretrajzokat készítette Dörre Tivadar. Fába metszette Morelli Gusztáv. Bp., 1902. Egyházy Ágoston és Társa. 18 sztl. lev. (ebből 7 képtábla, feliratozott hártyapapírral.) Folio. Kiadói, aranyozott, dombornyomásos egészvászon kötésben. Dekoratív díszalbum. (gerincén hibákkal, belül szép állapotban). Ritka! 40...