Könyvek: Vallás

Tételek száma: 29

12596.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
88,08
97,14

12597.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
25,91
28,57

12598.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
23,32
25,71

Taxil, Léo: A szórakoztató Biblia. Bp., Kossuth, 1963. Illusztrált, kiadói egészvászon kötés, védőborítóval.
12599.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Prímás-album. Dr. Serédi Jusztinián Magyarország bíbornok hercegprímása tiszteletére. Szerkesztette az Országos Katolikus Szövetség. Bp., 1928. Franklin. 358 p. Aranyozott, egészvászon kötésben. (kötés elvált)
12600.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,18
5,71

Vegyes tétel! Ravasz László: Alfa és ómega. Prédikációk, beszédek, cikkek. Második kötet. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban. Budapest Kálvin téri Református Egyház lelkipásztorai által kiadott levél Ravasz László aláírásával.
12601.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
5,14

12603.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

Vegyes könyv tétel-Fioretti: Assisi Szent Ferenc virágos kertje. Fordította Kaposy József. Giotto nyolc képével. Bp., Athenaeum. Illusztrált, félvászon kötés, kopottas állapotban; dr. Török Lajos: A bőrbetegségek felismerése és gyógyítása. Bp., 1907, Franklin-Társulat. Vászon kötés, gerince hiányzik, kopottas állapotban; Dr. Király Rudolf: Olasz-magyar és magyar-olasz szótár, Bp., 1941, Szent István Társulat; Magyar-francia szemléltető szótár. Bp., 1959, Terra; Halász Előd: Német-magyar szótár. Bp., 1952, Akadémiai; Roger Martin du Gard: Vén Európa; Kató István: A magyar jakobinusmozgalom; E. Fügedi: K otázkr uzívania slovenského jazyka na panstvách v 17. storocí; Dr. Bavinick Herman: A keresztyén pedagógia alapelvei; Radnóti Miklós-Vas István: Guillaume Apollinaire válogatott versei; Károli Gáspár: Szent Biblia (1945); Szláv nyelvű egyházkönyv; Spurgeon: Rathläge für Prediger (1901).
12605.

Vegyes könyv tétel-Fioretti: Assisi Szent Ferenc virágos kertje. Fordította Kaposy József. Giotto nyolc képével. Bp., Athenaeum. Illusztrált, félvászon kötés, kopottas állapotban; dr. Török Lajos: A bőrbetegségek felismerése és gyógyítása. Bp., 1907, Franklin-Társulat. Vászon kötés, gerince hiányzik, kopottas állapotban; Dr. Király Rudolf: Olasz-magyar és magyar-olasz szótár, Bp., 1941, Szent Istv...

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

12606.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,36
11,43

12607.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
20,73
22,86

12608.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,33
10,29

12609.

Gerely József: A Miatyánk könyve

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
51,81
57,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft