Műtárgyak, antikvitás

Tételek száma: 9

11000.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
106,10
114,29
Antik csapatkürt, jelzett, réz, bársonyfonat, bojtokkal, h:38 cm
11001.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
39,79
42,86
Szecessziós ezüst (Ag.) nyelű tálalóeszközök (4d), kettő csont nyelű kagylóhéj végű, hibásak, pótolt, dobozban
11002.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
11003.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
XX. sz. eleje: Kínai elefánt?-csont, faragott igényes sakk készlet. Hiánytalan, jó állapotban, saját szövet és csont dobozban / cca 1900 Chinese carved ivory? complete chess sett
11004.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
291,78
314,29
Fali írószertartó, gazdagon díszített, nemes fa, réz reliefekkel, festett fa intarziákkal, 12×27×21 cm
11005.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14
11006.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
Alpakka gyertyatartó, kézzel véset gilosált növényi díszítéssel, m:30 cm
11007.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,96
8,57
Fali díszszekrény, gazdagon díszített, nemes fa, ezüst-csont berakással, több helyen sérült, 8×24×18 cm
11008.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
53,05
57,14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft