1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Civil List" gilt Br decoration without ribbon C:F
1911- "II. Osztályú Érdemkereszt Lelkészek Számára vörös-fehér szalagon" kitüntetés, karikán ezüst jelzéssel T:2 kis zománchiba R! Hungary 1911- Silver Merit Cross for Military Chaplains, II. class on ribbon and with "A" hallmark on the ring C:XF small enamel error Rare!
~1915. Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadiékítménnyel női csokorszalagon, jelzett Ag kitüntetés T:1- Hungary ~1915. Red-Cross Silver Medal with military ornament on women's ribbon, hallmarked Ag decoration C:AU
1915-1916. "II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" fémjel nélküli változat, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2 Hungary 1915-1916. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" without ribbon. Sign: Tautenhayn C:XF