Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 94

12816.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A nagy francia forradalom és Napóleon. I-V. köt. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László és Zilahi Kiss Béla. Szerk. Borovszky Samu. Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, zöld egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, erősen kopottas állapotban.
12817.

Bp. é. n. 1910 körül, Orsz. Monografia Társ.
Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva.
Kiadói, zöld egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képekkel, erősen kopottas állapotban.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Markó Ferenc: Életemből. Versek. Budapest, 1899, szerző sajátja. Kissé kopottas állapotban.
12818.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ady Endre: A minden-titkok versei. Bp., Athenaeum. Negyedik kiadás. Aranyozott gerincű félvászon kötés, gerince kissé szakadt, egyébként jó állapotban.
12819.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Horváth Richárd: Életépítés. Budapest 1934. Szent István Társulat. Kis szakadásokkal.
12820.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ardos Frigyes: Kézügyességi segédmunkálatok. Budapest 1911. Révai és Salamon. Viseltes állapotban
12822.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ady Endre versei: Az Illés szekerén. Budapest 1923. Athenaeum. Több lap kijár.
12823.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tersánszky J. Jenő: Egy szarvasgím története. Budapest 1948. Révai.
12824.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Zalai Szalay László: Ez a föld... Bp., é.n. Fővárosi nyomda Rt.
12825.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
L. Kelemen Gábor: Gól a halál kapujában! Bp., 1981, Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, jó állapotban.
12826.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Hambach László-Hiki János(szerk.): A gépkocsi szerkezete (oktató táblák). Bp., 1953, Közlekedési Kiadó. Kiadói spirálozott papírkötés, borítója kissé sérült, egyébként jó állapotban.
12827.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
32 db vegyes minikönyv, újszerű állapotban
12828.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft