Lévay József újabb költeményei. Kiadja a Kisfaludy-Társaság. Bp., 1897, Franklin. Kiadói aranyozott Gottermayer-féle egészvászon kötésben, jó állapotban.
Kner reprint, 24 db füzet, Monumenta Literarum. A világirodalom kisebb remekművei legkiválóbb műfordítóink új fordításában. Szerk. Király György, a könyvdíszeket tervezte Kozma Lajos, I-II. sorozat. Gyoma, 1921, Kner. Hasonmás kiadás, jó állapotban.