Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
307938
12618
207
Books: Architecture, Art
Singer, Hans W.: Klinger. Meister der Zeichnung. Leipzig, 1912. Képes album kiadói egészvászon kötésben, szép állapotban / Linen binding, good condition 552430
12619
207
Books: Architecture, Art
Az építőművészet története I. Ókor. Szerk. Kabdebo Gyula. Bp., 1904, a szerzők kiadása. Aranyozott egészvászon kötésben (a gerincen szakadt), gazdag képanyaggal 802185
12620
207
3200
Books: Architecture, Art
Németh József: Leica felvételek. A szerző 130 felvételével. Bp., 1944, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, belül gerincnél levált, rengeteg fotóval. 734148
12621
207
Books: Architecture, Art
Lyka-Kacsóh: A műveltség könyvtára: A művészet könyve. Zene és képzőművészetek. Bp., é. n. Athenaeum. Kissé sérült félvászon kötésben 776766
12622
207
Books: Architecture, Art
Karl Eugen Schmidt: Franzözische Malerei 1800-1900; Leipzig, 1903. Seemann 776755
12623
207
Books: Architecture, Art
Karl Eugen Schmidt: Franzözische Plastik und Architektur; Leipzig, 1903. Seemann 672694
12624
207
Books: Architecture, Art
A műveltség könyvtára -Művészet I.-II. kötet sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Szép állapotban 807304
12625
207
Books: Architecture, Art
Kós Károly: Kalotaszeg, Kolozsvár 1937 Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás színes linómetszetekkel 794694
12626
207
Books: Architecture, Art
Schultz Béla: Bevezetés a művészetbe Bp., 1922. Pantheon 194p. Gazdag képanyaggal. Jó állapotú egészvászon kötésben 794647
12627
207
Books: Architecture, Art
Nádai Pál: Izlésfejlődés és stíluskorszakok; Bp., é.n. Dante (egy lap kijár, gerinc sérült) 809173
12628
207
Books: Architecture, Art
Női divatipari szakrajzok és díszítőrajzok példatára. Iparosok és iskolák számára. Ipari Szakkönyvtár 39-41. Bp., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége. Szakrajzokkal illusztrált, félvászon kötés, jó állapotban. 807307
12629
207
Books: Architecture, Art
Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek; sok illusztrációval Kolozsvár, 1935. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszkiadás Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft