Könyvek: Jog

Tételek száma: 13

Emlékkönyv Grosschmid Béni budapesti egyetemi professzor jogtanári működésének harmincadik évfordulójára (1882-1912). Írták tanítványai. Bp., 1912, Rényi Károly Bizománya. Félbőr kötés, gerincnél kissé kopott, foltos, festett lapszélek, jó állapotban
12549.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
26,53
28,57
Szvorényi (Mihály) Michael: Ius publicum commune, et particulare ecclesiae Hungaricae. Pars generalis ,–specialis. Veszprém, 1803. Sammer. 635 p. Korabeli kissé megviselt papírkötésben
12550.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Stephano Andrássy de Sikló: Maximae juris celebriores illustratae erudis casibus... Viennae, 1748. 184p. Egészbőr kötésben / In full leather binding
12551.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,22
22,86
Ordo judiciarius pro omnibus tribunalibus et foris judiciariis Regni Hungariae praescriptus. Cum adnexis. Posonii (Preßburg) - Cassovia (Kaschau), 1786. Füskuti Landerer + hozzákötve Ordo Universalis Taxarum processualium a 1. Maji 1786 desumendarum. Landerer. 1786. 122p. + Benignum rescriptum regium in puncto nova ordinationis... 24p + Norma Fixorum Judiciorum.... 16p.
12552.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
31,83
34,29
Pollák Illés: Erősek és gyengék - a jogrend fizikája Bp., 1903. Franklin. Félvászon kötésben
12553.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,65
2,86
12554.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,61
11,43
Nagy Ernő: Magyarország közjoga (államjog). 3. átdolgozott kiadás. Bp. 1897. Eggenberger. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben
12555.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,57
20,00
Váltótörvény (1876: XXVII. törvényczikk). Jegyzetekkel ellátta: Dr. Pap Dávid. Magyar törvények Grill-féle kiadása. Bp., 1901, Grill Károly. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
12556.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,24
4,57
1871-dik évi országos törvénytár Bp., 1871 Igazságügy Minisztérium. Nágel Ottó Sérült gerincű félvászon kötésben
12557.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
12558.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29
12559.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,26
14,29
Corpus Juris Hungarici Magyar törvénytár 1884-1886. Bp., 1897. Franklin Egészvászon sorozatkötésben
12560.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,84
6,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft