Emlékkönyv Grosschmid Béni budapesti egyetemi professzor jogtanári működésének harmincadik évfordulójára (1882-1912). Írták tanítványai. Bp., 1912, Rényi Károly Bizománya. Félbőr kötés, gerincnél kissé kopott, foltos, festett lapszélek, jó állapotban
Szvorényi (Mihály) Michael: Ius publicum commune, et particulare ecclesiae Hungaricae. Pars generalis ,specialis. Veszprém, 1803. Sammer. 635 p. Korabeli kissé megviselt papírkötésben
Ordo judiciarius pro omnibus tribunalibus et foris judiciariis Regni Hungariae praescriptus. Cum adnexis. Posonii (Preßburg) - Cassovia (Kaschau), 1786. Füskuti Landerer + hozzákötve Ordo Universalis Taxarum processualium a 1. Maji 1786 desumendarum. Landerer. 1786. 122p. + Benignum rescriptum regium in puncto nova ordinationis... 24p + Norma Fixorum Judiciorum.... 16p.
Igazságügyi Közlöny. XIX. évfolyam, 1910. Kiadja a Magyar Királyi Igazságügyminisztérium. Bp., 1910, Pesti Könyvnyomda. Félvászon kötés, festett lapszélek, enyhén kopottas állapotban.