Lándor Tivadar(szerk.): A nagy háború írásban és képekben. A nyugati harctér I. kötet. Írta: Plich Jenő. Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvészon kötés, gaerincnél sérült,szakadt, erősen kopottas állapotban.