cca 1930 Shakespeare szonettjei. Kiadó és évszám nélkül. Kis példánysz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/207/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Minikonyvek~600039/cca-1930-Shakespeare-szonettjei-Kiado-es-evszam-nelkul-Kis-peldanyszamu-sorszamozott-1~II839721
839721
12720
207
Books: Minibooks
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: cca 1930 Shakespeare szonettjei. Kiadó és évszám nélkül. Kis példányszámú, sorszámozott 127/200. Egészvászon kötésben
: deák_fruzsina