Könyvek: Minikönyvek Tételek száma: 72
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
839721
12720
207
Books: Minibooks
cca 1930 Shakespeare szonettjei. Kiadó és évszám nélkül. Kis példányszámú, sorszámozott 127/200. Egészvászon kötésben 835658
12721
207
Books: Minibooks
London, Jack: Az erősek ereje; Északi Odüsszeia; Az élet törvénye; Az ároktól délre. 1975, Nyomdaipari Szakmunkásképző Intézet. 4 db minikönyv, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 835916
12722
207
Books: Minibooks
50 éves a Vándor-kórus. Bp., 1986, Vándor-kórus. Minikönyv, 133. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. 835912
12723
207
Books: Minibooks
Borsodi vőfélyversek és rigmusok. Miskolc, 1977. Minikönyv, 158. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. 835721
12724
207
Books: Minibooks
H. Kohut Mária: Táncsics Mihály és a magyarországi munkásmozgalom. Bp., 1974, Táncsics Könyvkiadó. Minikönyv, 271. számozott példány, illusztrált, kiadói egészvászon kötés, újszerű állapotban. 835705
12725
207
Books: Minibooks
Pannonius, Janus: Csípős epigrammák. Bp., 1985, Pátria. Minikönyv, 63. számozott példány, illusztrált, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. 835933
12726
207
Books: Minibooks
Boross Mihály: Magyar Krónika I-III. Pest, 1870, Heckenast Gusztáv. Reprint minikönyv, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. 835941
12727
207
Books: Minibooks
Erényi Alajos metszetei 1972. Minikönyv, 21. példány, kiadói egészvászon kötés fa rátéttel, újszerű állapotban. 835908
12728
207
Books: Minibooks
Imolay Lenkey István: A Szépművészeti Múzeum megkerült kincsei.Debrecen, Alföldi Nyomda. Minikönyv, 16. példány, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 835701
12729
207
Books: Minibooks
Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Bp., 1979, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, 689. számozott példány, illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban. 835922
12730
207
Books: Minibooks
Az új tipográfia. Erdélyi János munkásságáról. Minikönyv, 133. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. 835954
12731
207
Books: Minibooks
Székelyhidi Ágoston: Kölcsey gondolatai. Debrecen, 1978. Minikönyv, 642. példány, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft