6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Borovszkí Samu(szerk.): A nagy francia forradalom és Napoleon. I. kötet, A rokokó század. Írták: Adorján Andor, Kéry Pál, Seress László, és Zilahi Kiss Béla. Kiadói vászonkötés, elülső kötéstáblán a rézplakettbe foglalt színes kép, jó állapotban.