12605.
207. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
1 000 Ft
2,59 EUR, 2,86 USD
6 db Tolnai Új Világlexikona. Az általános tudás és műveltség tára (1,2,3,5,7,10. kötetek). Bp., 1926, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.