Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 39

12591.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
12592.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12593.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
12594.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
12595.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12596.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Plósz Béla: Részletes sebészet I.-II. Bp., 1907. Magyar Állatorvos Egyesület Kissé foltos egészvászon kötésben
12597.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Dr. Müller Vilmos (szerk.): Klinikai recipe könyv. Harmadik bővített és javított kiadás. Bp., 1915, Lampel R. Kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
12598.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
12599.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Császár Elemér, dr.: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása. Bp., 1934. Kir. M. Természettudományi Társulat. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Jó állapotban
12600.

Császár Elemér, dr.: A röntgensugárzás és gyakorlati alkalmazása.
Bp., 1934. Kir. M. Természettudományi Társulat. Aranyozott kiadói vászonkötésben. Jó állapotban

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Soddy, Frederick: A rádium. Fordította: Salamon Gábor. Bp., 1912. Kir. Magyar Természettudományi T. Harmincegy rajzzal. Kiadói, festett, aranyozott Gottermayer kötésben
12601.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12602.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft