12586.
207. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
De Kruif: Bacillus vadászok, Ford.: Detre László. Bev.: Entz Béla. Magyar vonatkozásokkal kiegészitette: Győry Tibor, Bálint Nagy István. Bp., 1933, Gutenberg, aranyozott egészvászon kötésben, gerincén apró sérülésekkel