12614.
207. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Jeans, James: A csillagos ég titkai. 32 képtáblával. Második, bővített kiadás. (Műveltség) Bp., 1937, Dante. Kiadói, egységes, aranyozott, egészvászon sorozatkötésben, jó állapotú