cca 1930 Georges Hardy: Toutes les races dekoratív album a különböző embertípusokról, 80 oldalnyi, nagyrészt erotikus fotóval / Nice album with 80 pages of ethnic nude photos 20p + 80p. 28x40 cm
Julius Payer: Die österreichisch-ungarische Nordpol-Expedition in den Jehren 1872-1874, nebst einer Skizze der zweiten deutschen Nordpol-Expedition 1869-1870 und der Polar-Expedition von 1871. Mimt 146 Illustrationen und 3 Karten. Wien, 1876, Ulfred Hölder. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, gerincnél szakadt, belül levált, festett lapszélek, kopottas állapot.
Apponyi Albert - Makoldy józsef: Pictures of Transylvania. With pen and pencil by Joseph de Makoldy. Bp. 1920. Hornyánszky. 72 p. (Pár oldal kivételével csak képanyag.) Kiadói papírborítóban, sérült gerinccel / With many illustrations. Damaged spine
Kapitány Kálmán, Dr.: Az Osztrák Császárság. Magyar utikönyv. Bp., 1908. Lampel R. VIII + 328 p. + 16 térkép (ebből 12 kihajtható, több színes). Aranyozott kiadói egészvászon kötésben. Megkímélt állapotú, jó példány.
Hegedüs Lóránt: A Pesti Magyar Kereskedelmi bank keletkezésének és fennállásának története II. 1892-1917 Bp., 1917. Athenaeum. A bank kiadása. 576p. fotókkal. egészvászon kötésben
Szeghalmy Gyula: Dunántúli vármegyék. Az előszót írta: József főherceg király fensége, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke. Bp., 1939, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Képekkel illusztrált, aranyozott, kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
Gáspár Ferencz: A Föld körül I-VI. Előszó: Vámbéry Ármin. Bp., 1906-1908, Singer és Wolfner. Teljes sorozat, kötetei egységes, festett, illusztrált, dombornyomásos, aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, gazdag képanyaggal, a kötésen itt-ott kisebb kopásokkal, két kötet gerince félig elvált, de javítható
vitéz Várady Károly (szerk.): Csonka-Magyarország közigazgatási helységnévtára 1941. Az anyaországot, a visszacsatolt Felvidéket, Kárpátalját, Kelet-Magyarországot és Felső-Erdélyt magában foglaló kilencedik kiadás. Bp., 1941, Hornyánszky Viktor. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban.
1. pótfüzet Magyarország helységnévtára 1937. évi kiadásához. Szerkeszti és kiadja: A Magyar Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1937, Hornyánszky Viktor. Kiadói papírkötés, piszkos, de egyébként jó állapotban.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.