12570.
207. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, városok
3 600 Ft
Szeghalmy Gyula: Dunántúli vármegyék. Az elÅ‘szót Ãrta: József fÅ‘herceg király fensége, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke. Bp., 1939, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Képekkel illusztrált, aranyozott, kiadói egészvászon kötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.