Könyvek: Vallás

Tételek száma: 23

Zsarnay Lajos: Keresztyén egyháztörténet felgimnázium számára... Sárospatak, 1867. Eperjesi József 118p.
12660.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Zacharia Laselve: Annus apostolicus, seu conciones toto anni decursu praedictabiles, stilo perspicuo elaboratae claraque methodo concinnate. 1-2/4. Paris, Edmund Couterot / Leodi - Broncart, 1713. Hiányos pergamen kötésben / In damaged pergamin binding
12661.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Breviarium Romanum..., Ex ducali campidionensi. 1766. hozzákötve Officia Propria patronorum Regni Hungariae pars aestiva. Trnaviae 1738. 630p + 247p. + 16p. Belül javított félbőr kötésben / In restored half leather binding
12662.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Modi LX sacrae orationis varié a P. Casimiro Wiiukkoilowicz Cassovie, 1754. Typ. academ. Soc. Jesu. 347p. megviselt félbőr kötésben / in damaged half leather binding
12663.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Munkay János: Istennek földi országa Európában 1840 óta, vagyis minő viszonyban áll a katholicismus hitélete, azaz: a hit és erkölcsök emelkedése, annak külterjedelméhez 1840 óta Európában? Pesten, 1855, Müller ny. 618p. Korabeli félbőr kötésben.
12664.

Munkay János: Istennek földi országa Európában 1840 óta, vagyis minő viszonyban áll a katholicismus hitélete, azaz: a hit és erkölcsök emelkedése, annak külterjedelméhez 1840 óta Európában?
Pesten, 1855, Müller ny. 618p. Korabeli félbőr kötésben.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Fördös Lajos (szerk.): Papidolgozatok gyászesetekre. Halotti predikációk, gyászbeszédek és imák, egyházban, gyászudvaron és sírnál. Kecskemét, 1857, Szilády Károly. Papírkötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
12665.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
A párizsi hóráskönyv, Bp., 1978. Helikon Kiadó Sorszámozott hasonmás kiadás fémveretes egészbársony kötésben, kísérő tanulmánnyal, tékában
12666.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Eckartshausen, Hofrath [Karl] von: Gott ist die reinste Liebe. Mein Gebeth und meine Betrachtung. Prag, o.J., Franz Gerzabeck. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötésben, aranyozott élmetszéssel, rézmetszetű címképpel és díszes, részmetszetű címlappal (a kötés sérült, kopottas állapotú) / Contemporary gold plated leather binding, copper engraving on frontispiece, engraved title page with vignette (used condition)
12667.

Eckartshausen, Hofrath [Karl] von: Gott ist die reinste Liebe. Mein Gebeth und meine Betrachtung. Prag, o.J., Franz Gerzabeck. Korabeli, aranyozott, bordázott gerincű egészbőr kötésben, aranyozott élmetszéssel, rézmetszetű címképpel és díszes, részmetszetű címlappal (a kötés sérült, kopottas állapotú) /
Contemporary gold plated leather binding, copper engraving on frontispiece, engraved title page with vignette (used condition)

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Stöhr Ágoston: Lelkipásztorkodási egészségtan különös tekintettel a közegészségügytanra. A második eredeti kiadás után fordította a veszprémi növendékpapság Pázmányköre. Bp., 1884, Hunyadi Mátyás Intézet. Félvászon kötés, gerince levált, sarkai töredezettek, festett lapszélek, kopottas állapot.
12668.

Dr. Stöhr Ágoston: Lelkipásztorkodási egészségtan különös tekintettel a közegészségügytanra. A második eredeti kiadás után fordította a veszprémi növendékpapság Pázmányköre. Bp., 1884, "Hunyadi Mátyás" Intézet. Félvászon kötés, gerince levált, sarkai töredezettek, festett lapszélek, kopottas állapot.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bod Péter: Smirnai Szent Polikárpus, Avagy, Sok keserves háborúságok között magok Hivataljokat Keresztyéni Szorgalmatossággal Kegyesen viselö erdélyi réformátus püspököknek historiájok Nagyenyed, 1766. Kiss ny. 22+216+4p. Első kiadás. A kötet 26 erdélyi református püspök életrajzát tartalmazza. Bordázott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. (egy lapból, szöveget nem érintő kis hiány, foltos)
12669.

Bod Péter: Smirnai Szent Polikárpus, Avagy, Sok keserves háborúságok között magok Hivataljokat Keresztyéni Szorgalmatossággal Kegyesen viselö erdélyi réformátus püspököknek historiájok
Nagyenyed, 1766. Kiss ny. 22+216+4p. Első kiadás. A kötet 26 erdélyi református püspök életrajzát tartalmazza. Bordázott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. (egy lapból, szöveget nem érintő kis hiány, foltos)

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Fábián József: Prédikátori tárház vagy ollyan gyűjtemény, mellyben a prédikátori hivatalra tartozó szükséges dolgok Veszprém, 1805 Számmer Mihály. Megviselt korabeli félbőr kötésben. Ritka!
12670.

Fábián József: Prédikátori tárház vagy ollyan gyűjtemény, mellyben a' prédikátori hivatalra tartozó szükséges dolgok Veszprém, 1805 Számmer Mihály. Megviselt korabeli félbőr kötésben. Ritka!

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kőrösi Mihály: Magyar concordántzia avagy az Ó és Új Testamentomra mútató tábla, Mellyben az Ó és Új Testamentomi írásokban meg-írt dolgok és nevezetes szók, sok hellyeken egész mondásokkal-is az A-B-C-nek rendi szerént fel-találtatnak... a maga kőltségén ki-adta Szerentsi Nagy István. Első darab A-I. Győrben, 1788, Streibig Jósef betűivel. Korabeli, kissé kopottas félbőr kötésben
12671.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft