Breviarium Romanum..., Ex ducali campidionensi. 1766. hozzákötve Officia Propria patronorum Regni Hungariae pars aestiva. Trnaviae 1738. 630p + 247p. + 16p. Belül javított félbőr kötésben / In restored half leather binding
Munkay János: Istennek földi országa Európában 1840 óta, vagyis minő viszonyban áll a katholicismus hitélete, azaz: a hit és erkölcsök emelkedése, annak külterjedelméhez 1840 óta Európában?
Pesten, 1855, Müller ny. 618p. Korabeli félbőr kötésben.
Dr. Stöhr Ágoston: Lelkipásztorkodási egészségtan különös tekintettel a közegészségügytanra. A második eredeti kiadás után fordította a veszprémi növendékpapság Pázmányköre. Bp., 1884, "Hunyadi Mátyás" Intézet. Félvászon kötés, gerince levált, sarkai töredezettek, festett lapszélek, kopottas állapot.
Bod Péter: Smirnai Szent Polikárpus, Avagy, Sok keserves háborúságok között magok Hivataljokat Keresztyéni Szorgalmatossággal Kegyesen viselö erdélyi réformátus püspököknek historiájok
Nagyenyed, 1766. Kiss ny. 22+216+4p. Első kiadás. A kötet 26 erdélyi református püspök életrajzát tartalmazza. Bordázott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. (egy lapból, szöveget nem érintő kis hiány, foltos)
Fábián József: Prédikátori tárház vagy ollyan gyűjtemény, mellyben a' prédikátori hivatalra tartozó szükséges dolgok Veszprém, 1805 Számmer Mihály. Megviselt korabeli félbőr kötésben. Ritka!
Kőrösi Mihály: Magyar concordántzia avagy az Ó és Új Testamentomra mútató tábla, Mellyben az Ó és Új Testamentomi írásokban meg-írt dolgok és nevezetes szók, sok hellyeken egész mondásokkal-is az A-B-C-nek rendi szerént fel-találtatnak... a maga kőltségén ki-adta Szerentsi Nagy István. Első darab A-I. Győrben, 1788, Streibig Jó'sef betűivel. Korabeli, kissé kopottas félbőr kötésben