Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 12
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
839086
11022
207
Antique
Antik orosz bronz ikon, jelzett, 6×5 cm/19 th century: Pravoslav icon. Bronze icon. 843958
11023
207
Antique
Fém betétes tajtékpipa, jó állapotban szárral, m: 12 cm, h: 11 cm / Antique meerschaum with copper top 843954
11024
207
Antique
Fém betétes tajtékpipa, jó állapotban szárral, m: 10 cm, h: 9 cm / Antique meerschaum with copper top 843952
11025
207
Antique
Gazdagon faragott fém betétes tajtékpipa, jó állapotban, m:9 cm, h:9 cm /Antique meerschaum with copper top 843933
11026
207
Antique
Adler márkájú díszes fém betétes tajtékpipa, jelzett, jó állapotban, m:9 cm, h:7 cm /Antique meerschaum with copper top 843912
11027
207
Antique
Minkus márkájú réz betétes tajtékpipa, jelzett, jó állapotban, m:5 cm, h:7 cm /Antique meerschaum with copper top 838875
11028
207
Antique
2 db antik kétkarú bronz gyertyatartó, m: 22 cm / 2 bronze candle sitcks 748823
11029
207
40000
Antique
Rudolf Ditmar Wien szecessziós petróleum lámpa, festett fajansz, réz, pótolt üveggel, jelzett, hibátlan, festés kopott, m:35 cm (lámpatest) / Cca 1890 Rudolf Ditmar Wien, art nouveau kerosene lamp, in flawless condition 762131
11030
207
Antique
XIX. sz. második fele: Öntöttvas fali dísztál cigányzenészeket ábrázoló jelenettel / Cast iron plate with gypsy musicans d:40 cm 762276
11031
207
Antique
XIX. sz. második fele: Öntöttvas fali dísztál cigányokat ábrázoló jelenettel / Cast iron plate with gypsys d:40 cm 838973
11032
207
Antique
Szerencsét hozó istenség, kézzel faragott csont figura, faragott fa talapzaton, m:20 cm 698150
11033
207
Antique
4 darabos ezüstözött réz dohányzó készet. Gyufa és hamutartó metszett üvegbetéttel, tálcával / Silver plated brass smoking set with SAB hallmark Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft