40 000 Ft
108,11 EUR, 117,65 USD
Rudolf Ditmar Wien szecessziós petróleum lámpa, festett fajansz, réz, pótolt üveggel, jelzett, hibátlan, festés kopott, m:35 cm (lámpatest) / Cca 1890 Rudolf Ditmar Wien, art nouveau kerosene lamp, in flawless condition