Művészeti Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
844397
10161
207
9500
Art
Rékassy Csaba (1937-1989): Borozó. Rézkarc, papír, jelzett, restaurált, d:18 cm 773945
10162
207
Art
Révész Antal (1931-): Dunai kikötő. Tempera, papír, jelzett, üvegezett keretben, 61x45 cm. 842560
10163
207
Art
cca 1930 Révész Kornél (1885-1944): 2 db ex libris. Rézkarc, papír, jelzett. 12x18 cm, 19x26 cm 618611
10164
207
4600
Art
Rieger Győző (1869-1944): Erdőben. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×50 cm 837955
10165
207
Art
Rozs jelzéssel: Ősz. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 19×28 cm 797627
10166
207
Art
Rudnay Gyula (1878-1957): Vízhordó. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 22×14 cm 841691
10167
207
Art
Ruzicskay György (1896-1993): Ölelkezés. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 31 x 23 cm 841688
10168
207
Art
Ruzicskay György (1896-1993):Fekvő férfiak. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 30 x 23 cm 841689
10169
207
Art
Ruzicskay György (1896-1993): Bujaság. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 30 x 23 cm 841690
10170
207
Art
Ruzicskay György (1896-1993): Dombok. Algrafia, papír, jelzett az algrafián, 30 x 23 cm 752540
10171
207
Art
Sajó jelzéssel: Más most a komandó. Vegyes technika, papír, foltos, üvegezett keretben, 27×17 cm 837464
10172
207
Art
Sárdi Hildegárd: Népművészeti díszítőelemek gyűjtés 6 db kézzel rajzolt tábla 43x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft