Művészeti Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
776749
10197
207
50000
Art
Szentgyörgyi Kornél (1916-2006): Utcarészlet. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm 716324
10198
207
4600
Art
Szilárd jelzéssel: Női akt, c-print 1/10, jelzett, üvegezett keretben, 35×23 cm 469624
10199
207
Art
Szilárd Klára (1921-): Akt, tusrajz, jelzett, üvegezett keretben 45x65cm 837683
10200
207
Art
Szintay Eszter: fekvő akt. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×34 cm 826302
10201
207
Art
Szlazsán jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, fa lemez, antik keretben, 44×39 cm 840659
10202
207
3200
Art
Szőnyi Jenő (1902-?): Gyümölcs árus. Akvarell, papír, jelzett, 30×21 cm 841464
10203
207
30000
Art
Szűr Szabó József (1902-1993): Várkapu. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 35×48 cm 841982
10204
207
Art
Szűr Szabó József (1902-1993): Fogadónál marad. Kollázs-tus, papír, jelzett, 38×30 cm 803910
10205
207
5500
Art
Szvoboda Viktória: Festőállvány. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×29 cm 837644
10206
207
Art
TH jelzéssel: Sávok. Olaj, farost, 70×50 cm 837647
10207
207
Art
TH jelzéssel: Sávok 2. Olaj, farost, sérült, 70×50 cm 792507
10208
207
30000
Art
Ifj Tóth László (1957- ): Esti fények, olaj, farost, jelzett, 50×70 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft