Művészeti Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
813967
10221
207
Art
Weisz jelzéssel: Pázsiton. Vegyes technika, papír, 20×30 cm 835921
10222
207
Art
Würtz Ádám (1927-1994): Budapest. Rézkarc, papír, jelzés a karcon, enyhén gyűrött, 12×18 cm 836119
10223
207
24000
Art
Zalakovács János (1954-): Ábránd. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×60 cm 773930
10224
207
Art
Zuckermann jelzéssel: Ősz a tónál. Olaj, vászon, jelzett, 70x50 cm. 841680
10225
207
Art
Giorgio Zuppini (1938-1990): Case sul mare. Színes nyomat, farost, jelzett, keretben, 37×57 cm 839222
10226
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Kottát olvasó. Tus, papír, 22×14 cm 819269
10227
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Rabbi fej. Linó, papír, 29×24,5 cm 813920
10228
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Vázlatrajz. Ceruza, papír, üvegezett keretben, 15×19 cm 817656
10229
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon, keretben, 22×33 cm 813939
10230
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Hegycsúcsok. Tus, papír, 14×20 813951
10231
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Gólya a kéményen. Tus, papír, 14×20 814463
10232
207
Art
Olvashatatlan jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, papír, 25×19 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft