Művészeti Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
837012
10064
207
Art
Fogarasi jelzéssel: Folyó part. Olaj, farost, keretben, 30×55 cm 839242
10065
207
Art
Foldina jelzéssel: Hárem hölgy. Olaj, farost, 36×26 cm 817439
10066
207
15000
Art
Foujita, Tsugouharu (1886-1968): Szerelmes pár (cca 1920). Fametszet, papír, 13x18 cm 840894
10067
207
Art
Gábor jelzéssel: Arcok. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×18 cm 817638
10068
207
15000
Art
G.F. jelzéssel: Színes alakok. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 65×24 cm 840870
10069
207
Art
Gábor jelzéssel: Pincérnő. Vegyes technika, papír, jelzett, 28×18 cm 814494
10070
207
Art
Gácsi jelzéssel: Harcos. Toll, színes ceruza, papír, 29×21 cm 814485
10071
207
Art
Gácsi jelzéssel: Tornyok. Tus, papír, 21×29 cm 814490
10072
207
Art
Gácsi jelzéssel: Várkastély. Tus, papír, 29×21 cm 758995
10073
207
Art
Gerő András (1936-): Indián. Linó, papír, jelzett, foltos, 12×9 cm 841981
10074
207
Art
Gerő Sándor (1904-1977): Szomszéd Balázst kirázza a hideg. Tus, papír, jelzett, 9×33 cm 768801
10075
207
Art
Glotz jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, fa, 40x30cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft