Művészeti Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
812782
10088
207
Art
Iván Szilárd (1912-1988): Fasor. Rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm 837581
10089
207
Art
Georg Jahn: Schweiz. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben 18×25 cm 822237
10090
207
Art
Jónás jelzéssel: Merengő juhász. Vegyes technika, selyem, üvegezett keretben, 29×36 cm 806348
10091
207
Art
Katona jelzéssel: Alpesi táj házakkal, Olaj, vászon, sérült, keretben, 45×60 cm 827393
10092
207
Art
Kelemen Éva (1958-): Bohóc. Olaj, farost, jelzett, keretben, 70×50 cm 792423
10093
207
Art
Kiss jelzéssel: Kilátás Füredről. Olaj, vászon, keretben, 58×68 cm 792518
10094
207
Art
Kis Ferenc: Arcok. Olaj, farost, sérült, jelzett, 60×50 cm 823334
10095
207
Art
Kiss Terézia (1928-): Asztali csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 752511
10096
207
7500
Art
Kliené Róna Klára (1901-1987): Férfi portré. Olaj, farost, jelzett, 60×50 cm 737519
10097
207
Art
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Fúvós. Színezett rézkarc 15/10, papír, jelzett, 13×9 cm 808649
10098
207
4200
Art
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Virágáruslány. Rézkarc, papír, jelzett, 20×16 cm 841682
10099
207
Art
Kolozsvári G. Miklós (1950-): Burkus király sziget. Rézkarc, papír, jelzett, 15x20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft