Benyovszky István (1898-1969): Lovak a gémes kútnál. Rézkarc, papír, s... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/207/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Muveszeti~600001/Benyovszky-Istvan-1898-1969-Lovak-a-gemes-kutnal-Rezkarc-papir-serult-jelzett-uvege~II839453
839453
10023
207
Art
Leírás: Benyovszky István (1898-1969): Lovak a gémes kútnál. Rézkarc, papír, sérült, jelzett, üvegezett keretben, 39×54 cm
: vörös_iván