Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, karton, jelzett, 17×37 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/207/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Muveszeti~600001/Boldizsar-Istvan-1897-1984-Tanya-Rezkarc-karton-jelzett-17C39737-cm~II841474
841474
10027
207
Art
Leírás: Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, karton, jelzett, 17×37 cm
: tánczos_gábor