Deák Ébner Lajos (1850-1934): Freskó terv. Vegyes technika, jelzett, s... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/207/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Muveszeti~600001/Deak-Ebner-Lajos-1850-1934-Fresko-terv-Vegyes-technika-jelzett-serult-uvegezett-keretbe~II840296
840296
10043
207
24000
Art
Kikiáltási ár:
24 000 Ft 63,66 EUR , 68,57 USD
Leírás: Deák Ébner Lajos (1850-1934): Freskó terv. Vegyes technika, jelzett, sérült, üvegezett keretben, 28×27 cm
: tánczos_gábor