Dilinkó Gábor (1929-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/207/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Muveszeti~600001/Dilinko-Gabor-1929-Viragcsendelet-Olaj-farost-jelzett-keretben-60C39742-cm~II811750
811750
10044
207
30000
Art
Kikiáltási ár:
30 000 Ft 79,58 EUR , 85,71 USD
Leírás: Dilinkó Gábor (1929-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben 60×42 cm
: tánczos_gábor