Jelzés nélkül: Szénásszekér a jegenyefasorban. Olaj, vászon, sérült an... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/207/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Muveszeti~600001/Jelzes-nelkul-Szenasszeker-a-jegenyefasorban-Olaj-vaszon-serult-antik-keretben-63C39747-~II794032
794032
10263
207
Art
Kikiáltási ár:
16 000 Ft 43,24 EUR , 47,06 USD
Leírás: Jelzés nélkül: Szénásszekér a jegenyefasorban. Olaj, vászon, sérült antik keretben, 63×47 cm
: vörös_iván