Szánthó jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, lepattogzott festékke... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/207/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Muveszeti~600001/Szantho-jelzessel-Viragcsendelet-Olaj-vaszon-lepattogzott-festekkel-serult-keretben-60~II809546
809546
10192
207
Art
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Szánthó jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, lepattogzott festékkel, sérült keretben 60×50 cm
: grózer_virág