Szilárd Klára (1921-): Akt, tusrajz, jelzett, üvegezett keretben 45x65... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/207/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Muveszeti~600001/Szilard-Klara-1921-Akt-tusrajz-jelzett-uvegezett-keretben-45x65cm~II469624
469624
10199
207
Art
Kikiáltási ár:
7 000 Ft 18,57 EUR , 20,00 USD
Leírás: Szilárd Klára (1921-): Akt, tusrajz, jelzett, üvegezett keretben 45x65cm
: Sys