Zuckermann jelzéssel: Ősz a tónál. Olaj, vászon, jelzett, 70x50 cm. https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/207/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Muveszeti~600001/Zuckermann-jelzessel-Osz-a-tonal-Olaj-vaszon-jelzett-70x50-cm~II773930
773930
10224
207
Art
Leírás: Zuckermann jelzéssel: Ősz a tónál. Olaj, vászon, jelzett, 70x50 cm.
: vörös_iván