Művészeti Tételek száma: 280
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
837680
10137
207
Art
MV jelzéssel: Geometria. Olaj, farost, 46×26 cm 765223
10138
207
Art
Németh jelzéssel: Őszi erdő vadásszal. Olaj, vászon, sérült, keretben, 62×30 cm 840684
10139
207
Art
Németh jelzéssel: Bűneset. Olaj, farost, keretben, 33×22 cm 817644
10140
207
Art
Németh Miklós (1934-2012): Színes alakok. Kréta, papír, üvegezett keretben, 26x30 cm 822360
10141
207
15000
Art
Németh Miklós (1934-2012): Női fej. Kréta, papír, jelzett, üvegezett keretben, 42×24 cm 841681
10142
207
Art
Nyári Lóránt (1928-1982): Papszigeti gyökerek. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, jelzett, 29x49cm 812850
10143
207
4600
Art
Nyári Lóránt (1928-1982): Utca részlet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×19 cm 809445
10144
207
Art
Orbán Valéria: Váci látkép. Olaj, farost, jelzett, keretben, 17×23 cm 760698
10145
207
9500
Art
B. Orosz István (1953-): Magányos ház. Olaj, farost, keretben 50×60 cm 762113
10146
207
Art
Palandu jelzéssel: Balerinák. Pasztell, papír, üvegezett keretben 49×12 cm 837613
10147
207
Art
Pálffi jelzéssel: Ismeretlen magyar katonatiszt portréja, olaj, farost, apró hibákkal, 63×40 cm 675203
10148
207
Art
Pataki Dénes (1921-1975): Vágyálom. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft