Porcelán Tételek száma: 85
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
838043
11109
207
Herendi Apponyi mintás lapos tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm 839912
11110
207
Herendi áttört kosárka, kézzel festett, virágokkal díszített, jelzett, hibátlan, d: 13 cm 839847
11111
207
Herendi kézzel festett, aranyozott, virág mintás tálka, 9cm 839928
11112
207
Herendi porcelán madár, pici kopással, m:7 cm, h:8,5 cm 839920
11113
207
Herendi áttört kosárka, kézzel festett, virágokkal díszített, jelzett, kis repedéssel, d: 12,5 cm
843756
11114
207
Régi Herendi fiú baltával. Fehér máz, karján repedéssel, jelzett, m: 14 cm 797513
11115
207
28000
Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan 840677
11116
207
Zsolnay tükrös akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:22 cm 806206
11117
207
Kézzel festett, búzavirágokkal és pillangókkal díszített, hibátlan, jelzett, Zsolnay porcelán gyertyatartó, aranyozott szegéllyel /
Hand painted, marked, Zsolnay porcelain candlestick, with gold plated 15cm 840220
11118
207
3200
Zsolnay Pompadour lapos és leveses tányér, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:23,5 és 24 cm 804515
11119
207
Zsolnay modern váza, kézzel festett, jelzett (Török), hibátlan, m:27 cm 837150
11120
207
3400
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 11×11 cm / Handpainted numbered Zsolnay chinaware bonbonier Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft