Porcelán Tételek száma: 85
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
663068
11147
207
100
Jris német szószos kínáló, jelzett, matricás, hibátlan, h:21 cm, m:11 cm 802241
11148
207
2 db Royal Bavaria vázácska, jelzett, apró csorbákkal, kézzel festett, m: 10,12 cm / German porcelain vases with small notch 827270
11149
207
Porcelán tétel: Villeroy & Boch csésze, jelzett kis kiöntő, mini váza, hibátlan 840391
11150
207
Victoria Austria füles kis váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:15 cm 776351
11151
207
Schierholz fedeles dobozka, erotikus jelenetekkel, festett, mázas, hibátlan, jelzett, 10×9 cm 839962
11152
207
Cluj jegesmedve, kézzel festett, jelzett, apró máz hibával, m: 10 cm, h: 16,5 cm. 837384
11153
207
Patikai fedeles tároló, "Ung. Simplex" felirattal, fehér mázzal, jelzett, máz hibákkal, m:26 cm, d:22 cm 839316
11154
207
Patikai fedeles tároló, "Ung. Silico Paraff." felirattal, fehér mázzal, jelzett, hibátlan, m:20 cm, d:11,5 cm 840396
11155
207
Antik tejszín kiöntő, matricás, jelzés nélkül, hibátlan, m:7 cm 721215
11156
207
XIX. sz közepe: Hibátlan és komplett festett és aranyozott porcelán teáskészlet /
XIXth century vintage chinaware tea set of 6.
799082
11157
207
Kalapos hölgy agárral, német art-deco figura, kézzel festett, jelzett, m:17 cm
538289
11158
207
6 személyes modern porcelán kávéskészlet eredeti dobozában /
Chinaware coffee-set Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft