Olaszország 1981. "Publius Vergilius Maro" Ag emlékérem (12g/0.986/30mm) plombált plasztiktokban T:PP Italy 1981. "Publius Vergilius Maro" Ag medallion (12g/0.986/30mm) in plastic case C:PP
Olaszország / Verona 1990. Nemzetközi teniszbajnokság aranyozott emlékérme (70mm) T:1- Italy / Verona 1990. International Tennis Championship gilt medal (70mm) C:AU
Olaszország 1995. "ESPEN '95" befektetési ezüst tömb olasz tanúsítvánnyal, dísztokban (31,95g/0.999/27x48mm) T:exPP Italy 1995. "ESPEN '95" Ag precious metal array with Italian certificate, in original case (31,95g/0.999/27x48mm) C:exPP
Osztrák-Magyar Monarchia 1898. "I. Ferenc József koronázásnak 50. évfordulójára" "A" jelzett Ag emlékérem "FRANC IOS I D G AVSTR IMP BOH REX ETC AC AP HVNG REX / DECEM IMPERII LVSTRA PIE PERACTA" szign.: Joseph Tautenhayn (38.1g/40mm) T:2/2- ph. Austro-Hungarian Monarchy 1898. "50th Anniversary ofthe Coronation of Franz Joseph I" "A" hallamrked Ag commemorative medallion sign.:Joseph Tautenha...
Románia/Bukarest 1897. "A Wiener Männer-Gesang Verein (Bécsi Férfiének Egyesület) Bukarestben / A Bukaresti Német Dalkör alapkőletétele" Br emlékérem (33mm) T:3 ph., ütésnyom Romania/Bukares 1897. " The Wiener Männer-Gesang Verein in Bukarest / The lying of the foundation stone of the German Choral Society" Br comemmorative medal (33mm) C:F edge error, ding
Szerbia 1959. "Nemzetközi Lovas Találkozó Újvidék" patkó alakú fém emlékplakett T:2- Serbia 1959. "International Horse Festival Novi Sad" metal plaque C:VF
Vatikán 2000. "Szentév - A Szent Kapu kinyitása" ezüstözött fém emlékérem (34mm) T:2 Vatican 2000. "Holy Year - Opening of the Holy Door" silver plated metal medal (34mm) C:XF