1908. "Polgári Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül T:3 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Civil List" gilt Br decoration without ribbon C:F
1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem "Der Tapferkeit" Br kitüntetés mellszalag nélkül szign.: Tautenhayn + 1938. "Felvidéki Emlékérem" Br emlékérem mellszalag nélkül T:2,2- Hungary 1914. "Franz Joseph Medal for Bravery bronze" Br medal without ribbon, sign.: Tautenhayn + 1938. "Commemorative Medal for the Liberation of Upper Hungary" Br medal without ribbon C:XF,VF
1914-. "I. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" Ag kitüntetés, "A" fémjellel a peremen, mellszalagon szign.: LEISEK T:2- Hungary 1914-. "Medal for Bravery I class - Der Tapferkeit" silver decoration with with "A" hallmark on the edge, on ribbon sign: LEISEK C:VF
1914. "A Vörös Kereszt Ezüst Díszérme hadidíszítménnyel" "A" fémjelzett, zománcozott ezüst kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1914. "Red-Cross Silver Medal with military ornament" "A" hallmarked, enamelled silver decoration on ribbon C:XF
1914-1916. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján" kitüntetés korona díszítmény és mellszalag nélkül T:2 Hungary 1914-1916. "Medal for Military Merit (Signum Laudis) on wartime ribbon" decoration without crown and ribbon C:XF
1915-1916. "II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" fémjel nélküli változat, mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn T:2- ph. Hungary 1915-1916. Medal for Bravery II class, "Der Tapferkeit" without ribbon. Sign: Tautenhayn C:VF edge error NMK 133.
1916. "Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" sherardírozott vas kitüntetés T:1- Hungary 1916. "Iron Merit Cross on a war ribbon" iron decoration C:AU
1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalaggal szign.:BERÁN L. T:2 Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal with ribbon sign.:BERÁN L. C:XF