800 Ft
1983. "Honvédelmi Érdemérem" 15 és 20 év után, aranyozott Br kitüntetések, mindkettő mellszalagon + ~1960-1970. "Katonai Tízpróba (KTP)" ezüst fokozata, sérült tűvel + "Katonai Haditorna (KHT)" ezüstözött, zománcozott jelvény T:1-,2
NMK 659,658