1 200 Ft
3,11 EUR, 3,43 USD
Bauer, A. Bernhard: A nő. Tanulmányok a nő testéről, lelkéről, nemi életéről és erotikájáról. Függelék: A prostitúció. Bp., 1926, Novák Rudolf és Társa. Kiadói aranyozott félvászon kötés, gerincnél kissé levált, egyébként jó állapotban.