Kisfaludy Sándor összes költeményei I. (Remekírók Képes Könyvtára). Budapest, 1901, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Magyar művészek rajzaival, aranyozott, színezett egészvászon kötésben, jó állapotban
Yesudian, Selva Raja: Sport és jóga, Ősi hindu testgyakorlatok és lélekszabályozás európaiak számára. Dedikált! 53 eredeti felvétellel, IX. kiadás, Stádium. Egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti címlap, kopottas állapotban.
Széchenyi István válogatott munkái II. (Remekírók Képes Könyvtára. Budapest, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Magyar művészek rajzaival, aranyozott, színezett egészvászon kötés, kissé kopott állapotban
Vörösmarty Mihály Munkái III. (Remekírók Képes Könyvtára). Budapest, 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Aranyozott, színezett egészvászon kötésben, jó állapotban
Csokonai Vitéz Mihály válogatott munkái (Remekírók Képes Könyvtára). Budapest, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Magyar művészek képeivel, aranyozott, színezett egészvászon kiadásban
Chappuis, Jean (S.J.): Panis quotidianus animae, sive meditationes in singulos anni dies. 3. band. (utolsó lap hiányzik / last page missing) Wien. 1738. Maria Theresia Voigt. Kissé megviselt bőrkötésben