Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 124
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
796444
13067
208
Verne Gyula [Jules]: Servadac Hector kalandos utazása a Naprendszeren át. Átdolgozta Szász Károly. Második egyedül jogositott képes kiadás. Bp., 1896, Franklin-Társulat. Lapszámozáson belül számtalan egészoldalas képpel illusztrált, a címlapon vignetta. Kiadói, festett, aranyozott, szürke egészvászon sorozatkötésben (egy lap kijár, a reklámokból egy lap hiányzik) 848026
13068
208
Goda Gábor: A planétás ember. Dedikált! Bp., 1985, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés védőborítóval, jó állapotban. 851500
13069
208
Vámos Miklós: Apák könyve. Bp., 2000, Ab Ovo. Dedikált! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 640436
13070
208
100
1906 A szent István Társulat karácsonyi könyvjegyzéke 80p. 846575
13071
208
Alapszókincs 11 nyelven (német, angol, francia, olasz, spanyol, portugál, holland, svéd, lengyel, cseh, magyar). München, 2005, Compact Verlag. Kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban. 846520
13072
208
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Reprint kiadás! Kiadói kartonált kötés, védőborítóval, újszerű állapotban. 489452
13073
208
Josephi Antonii Transylvani (Erdélyi József) Adversus Vindicias Fratris Hyacinthi Campion. Apologia altera. Agriae, 1768. 92p. Korabeli papírkötésben 852602
13074
208
1932 Nyomda és rokonipar évkönyve. felelős kiadó Székely Artúr 852573
13075
208
3800
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Tapasztalatok Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben 852572
13076
208
3800
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Veszödelmek Bp., 1905, Singer és Wolfner. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben 852575
13077
208
3800
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: A Kátsa sógor Bp., é.n. Dante. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben 852574
13078
208
3800
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: Durbnist sógor Bp., é.n. Dante. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft