Vegyes tétel! Ravasz László: Alfa és ómega. Prédikációk, beszédek, cikkek. Második kötet. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban. Budapest Kálvin téri Református Egyház lelkipásztorai által kiadott levél Ravasz László aláírásával.
Bauer, A. Bernhard: A nő. Tanulmányok a nő testéről, lelkéről, nemi életéről és erotikájáról. Függelék: A prostitúció. Bp., 1926, Novák Rudolf és Társa. Kiadói aranyozott félvászon kötés, gerincnél kissé levált, egyébként jó állapotban.
Kisfaludi Kisfaludy Sándor minden munkái. Negyedik kiadás, 1., 3., 4., 6., 7., 8. kötet, Bp., 1893, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott festett egészvászon kötés, festett lapszélek, kissé kopottas állapot.
Machiavelli: A fejedelem. Dr. Rodolfo Mosca előszavával, olasz eredetiből fordította: Lányi Margit. Kartonált kötés, ráragasztva az eredeti címlappal, viseltes állapotban.
Szabó Aladár: Lelki harmat. Elmélkedések és imák az év minden napjára. Bp., [1894], Hornyánszky Viktor kiadása. Kiadói, dombornyomott, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban
Ponson Du Terrail: Egy király ifjusága. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp., Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, egyiknek gerince hiányos, többié sérült.
Ponson Du Terrail: A két Henrik harca. Fordította: Dr. Endre Dénes. Bp., Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, egyik gerince szakadt, többié enyhén sérült.
Gárdonyi Géza munkái sorozat 3 kötete: Dávidkáné, Tizenkét novella, Két menyasszony. Mindegyik kötet sorszámozott. Bp., Dick Manó, Aranyozott egészvászon kötésben