Szárazajtai Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után - A béke háborúi I-II. kötet. Budapest, 1938, Franklin Társulat. Kiadói félbőr kötésben, az I. kötet gerince levált, egyébként jó állapotban, sok képpel
Pilch Jenő: A világháború története. Szerk. - Számos képmelléklettel és térképvázlattal, + 4 térképmelléklettel. Franklin, Bp, Aranyozott egészvászon kötésben kötéstábla belül elvált
Pataky Iván-Rozsos László-Sárhidai Gyula: Légi háború Magyarország felett I-II. Debrecen, 1992, Zrínyi Kiadó. Képekkel illusztrált, kiadói egészvászon kötés, védőborítóval, jó állapotban.
Brehm, Bruno: Így kezdődött, A kétfejű sas lehull, Ez lett a vége. Bp., 1939, Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé piszkos, kopottas állapotban.
Groehler, Olaf: A légi háborúk története 1910-1980. Berlin, 1981, Militärverlag der Deutschen Demokratischen Republik. Illusztrált, kissé foltos, piszkos kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
Black, Jeremy(szerk.): Hetven döntő csata, az ókortól napjainkig. Bp., 2007, Athenaeum. Rengeteg színes képpel és ábrával illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.